Ana Sayfa Ürünler

Proje & Taahhüt
Sık Sorulanlar Kapasite Hesabı Ürün Karşılaştır Teknik Servis Kütüphane Referanslar Hakkımızda İletişim Duyurular İK Sanat Galerisi

Konut Isıtma Sistemleri

Cebri sirkülasyonla çalışan güneş enerjisi sistemini, hali hazırda evinizi ısıtmak için kullandığınız sisteme entegre etmek ciddi bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Güneş enerjisi sistemi kullanma suyunuzu ısıttıktan sonra, diğer enerji kaynağı ile ortak çalışarak kalorifer hattınızın ısıtılmasına katkı sağlar.

Güneş enerjisi ile ev ısıtma uygulaması; yerinde keşif, mükemmel proje ve ehliyetli montaj ekibi ile yapılmalıdır. Ev ısıtma projeleri, evin konumuna ve mevcut sistemin durumuna göre değişiklik arz eder. Sistem entagrasyonunda kullanılacak kolektör sayısı, boyler seçimi, otomatik kontrol ünitesinin modeli ve pompaların tipi bir mühendislik çalışmasını gerektirmektedir.

Doğal gaz kombisi ile entegre edilmiş güneş enerjisi sisteminin, basit çizimi aşağıdadır. Mevcut sisteme; hazneli boyler (1 adet), Sunmax kolektörler (minimum 4 adet), otomatik kontrol ünitesi (1 adet), limiter (1 adet), oda termostatı (1 adet), imbisat deposu (1 adet) ve pompa (1 adet) ilave edilerek entagrasyon sağlanmıştır. Bütün sistem arzu edilen noktadan oda termostatı ile kontrol edilmektedir.

Sulu şömine ile entegre edilmiş güneş enerjisi sisteminin, basit çizimi aşağıdadır. Mevcut sisteme; çift serpantinli boyler (2 adet), Sunmax kolektörler (minimum 4 adet), otomatik kontrol ünitesi (2 adet), limiter (1 adet), oda termostatı (1 adet), imbisat deposu (1 adet), üç yollu vana ve motoru (1 adet) ve pompa (1 adet) ilave edilerek entagrasyon sağlanmıştır. Sistemin çalışması, oda termostatı ile istenilen noktadan kontrol edilmektedir.

Benzer ürünler:

 

 

 

Her hakkı saklıdır, kopyalanamaz Copyright© 2000-2014®
Alperen Mühendislik Isıtma Soğutma Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. | Mahmutbey Cad. No:114 Şirinevler - İSTANBUL
Tel: +90 212 503 35 36 pbx - Fax :+90 212 503 18 77 | alperen@alperen.com.tr | klimaci@klimaci.com
www.klimaci.com | www.alperen.com.tr | www.klimaci.com.tr
canlı destek